Cicha 5


Pozycja, którą Wam dziś chcę zaprezentować nie jest nowością wydawniczą, ale dla mnie było to duże odkrycie i mam nadzieję, że dla wszystkich Was, którzy też nie mieliście okazji się z nią spotkać, będzie równie fascynującą przygodą 

Choć Święta Bożego Narodzenia już za nami ja dopiero teraz dokończyłam serię opowiadań polskich pisarek pod tytułem „Cicha 5” przedłużając sobie ten magiczny okres. Właściwie żadnej z autorek nie trzeba Wam jakoś specjalnie przedstawiać, za to obecność kilku z nich na pewno spowoduje, że jeszcze chętniej sięgniecie po tę pozycję nawet już po świętach. 


Cicha 5 to adres, pod którym znajduje się stara kamienica. W jej mieszkaniach kryją się cudowne historie, czasem poruszające a czasem ckliwe jednak zawsze bardzo mądre. Każda jest inna, ale każda niesie w sobie jakąś prawdę, jakieś przesłanie. Można je potraktować lekko jako miłą lekturę lub bardziej poważnie i wynieść z nich coś dla siebie, ale tak czy inaczej skorzystać z czasu poświęconego na czytanie. Nie będę opisywać poszczególnych opowiadań, bo to się mija z celem, napiszę tylko, że serdecznie Was zachęcam do sięgnięcia po tę pozycję, a jak już skończycie czytać to na pewno zechcecie sięgnąć po kolejną książkę, w której główną bohaterką będzie jedna z lokatorek Cichej 5, a której recenzja już niedługo u nas na blogu ;). 


Pozdrawiam 
K. 

INFORMACJE O KSIĄŻCE

Tytuł: Cicha 5 
Autor: Katarzyna Bonda, Małgorzata Kalicińska, Katarzyna Michalak, Krystyna Mirek, Małgorzata Warda, Magdalena Witkiewicz, Natasza Socha 
Data wydania: 5 listopada 2014 
Gatunek: literatura piękna 
Wydawnictwo: Filia 
Liczba stron: 384 

Ocena Księgozbioru: 

8/10

6 komentarzy:

 1. Czytałam i bardzo miło wspominam. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam, ale właśnie coś lekkiego mi się przyda. ;)
  Pozdrawiam. ;**

  P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm czy to takie lekkie to nie wiem powiem szczerze, bo niektóre poruszane tematy dość poważne i łezka w oku nie raz się zakręci, ale summa summarum mega pozytywnie.

   Usuń
 3. Czytałam i w pełni popieram recenzję.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Ksiegozbiór , Blogger
blog
blog